صبح امروز انجام شد
انعقاد قرارداد کارخانه سیگارت سازی مازندران
جام جم آنلاین: خبرنگاران مازندرانی از پوشش نشست مسئولان ارشد دخانیات ایران و کرواسی پیرامون احداث کارخانه سیگارت سازی در مازندران محروم شدند.

به گزارش مهر ، سفیر کشور کرواسی در ایران، مدیرعامل شرکت دخانیات ایران، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و مسئولان شرکت طرف قرارداد خارجی در این نشست که صبح پنج شنبه آغاز شده است، حضور دارند.

مسئولان صنعتی مازندران پیشتر اخباری مبنی بر احداث کارخانه سیگارت سازی توسط مجتمع دخانیات مازندران اعلام کرده بودند و امروز این امر با حضور نمایندگان سیاسی و صنعتی کشور خارجی با انعقاد قرارداد به وقوع خواهد پیوست.

رئیس سازمان صنایع و معادن مازندران در شورای راهبردی صنعت و معدن مازندران و جلسات صنعتی مرتبط خبرنگاران را چندین دفعه برای حضور در مراسم انعقاد قرارداد کارخانه سیگارت سازی دعوت کرده بود.

اصحاب رسانه نیز برای پوشش این جلسه صنعتی و اقتصادی در محل برگزاری جلسه حاضر شدند اما به رغم ورود خبرنگار مهر با وساطت نماینده مردم ساری به محل جلسه، مسئولان دخانیات اجازه حضور و پوشش خبری این رویداد را ندادند.

از سویی تعدادی از خبرنگاران حوزه اقتصادی نیز با مراجعه به شرکت دخانیات مازندران با برخورد ناشایست مسئولان دخانیات استان و بی احترامی مواجه شدند.

دلایل عدم حضور خبرنگاران به این مراسم علیرغم تاکید خبرنگاران اعلام نشده است.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 2 اسفند 1388    | توسط:    |    | نظرات()